Loading...

Постанова щодо реімбурсації інсулінів під адмініструванням НСЗУ - на громадському обговоренні.Ознайомитись з проєктом постанови Кабінету Міністрів України "Про реімбурсацію лікарських засобів за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення" можна на сайті МОЗ ➡ https://bit.ly/3ne1VBv. Документ розроблено з метою забезпечення доступності лікарських засобів за рахунок коштів Державного бюджету України в рамках Програми медичних гарантій.
Нагадаємо, що з 1 липня НСЗУ адмініструватиме програму реімбурсації лікарських засобів для лікування в амбулаторних умовах цукрового та нецукрового діабету. Мова про інсуліни та десмопресин. Також цього року особи з розладами психіки та поведінки, а також пацієнти з епілепсією матимуть змогу отримувати у рамках програми реімбурсації, безоплатно або з незначною доплатою необхідні лікарські засоби. Це стосується лікування в амбулаторних умовах розладів психіки та поведінки, епілепсії. Старт цього етапу програми заплановано на 1 жовтня 2021 року.
Для реалізації цих напрямків та забезпечення пацієнтів лікарськими засобами в рамках Програми медичних гарантій необхідно внести відповідні зміни до чинних нормативно-правових актів. Вони передбачені проєктом постанови. Зокрема, зміни до Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби та Порядку реімбурсації лікарських засобів, а також перехідні норми для забезпечення прав і інтересів як пацієнтів, так і аптечних закладів, які відпускають інсуліни.
Детальніше - читайте на сайті НСЗУ ➡ https://bit.ly/3xa2VuY.
 

Популярні новини