Loading...

Що робити при отруєнні грибами?За оперативними повідомленнями, 27 квітня в Чернігівській області зафіксували випадок отруєння грибами. Захворіли четверо дітей з однієї сім’ї, їх у важкому стані госпіталізували. Отруєння сталося після вживання страв із грибами, схожими на зморшки (див. фото).
Усього з початку року в Україні зафіксували 12 випадків отруєння дикорослими грибами. Постраждало 19 людей, з них 4 — діти, один дорослий — помер.
❗ Симптоми грибного отруєння можуть з’являтися у різний час — від 30 хвилин до кількох діб — залежно від виду грибів, які ви вживали. Це можуть бути нудота, блювота, різкий біль у животі, діарея, запаморочення, підвищення температури тіла, зниження пульсу, задуха, судоми, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), марення, поява галюцинацій.
За наявності будь-якого з наведених симптомів негайно викликайте лікаря!
‼ Не займайтеся самолікуванням, це небезпечно для життя! Лікування необхідно здійснювати в спеціалізованих лікувальних закладах, адже методи лікування залежать від виду гриба, що спричинив отруєння.
Перша допомога в разі отруєння грибами
???? терміново телефонуйте до «швидкої» — загальний номер 103;
???? промийте шлунок простою водою;
???? дотримуйтеся постільного режиму;
???? пийте багато рідини (вода, підсолена вода чи прохолодний чай) — це допоможе відновити водно-сольовий баланс та вивести токсини;
???? прийміть сорбенти.
 
 

Популярні новини