Loading...

Спосіб захистити здоров'я своєї дитини – це вакцинація!Дітей іноді не вберегти від падіння з велосипеда чи збитого коліна. Але у батьків є спосіб захистити здоров'я своєї дитини – це вакцинація!
Поки інформаційне поле заповнене дискусіями про вакцину від коронавірусу, важливо не забути й про інші щеплення. Зауважимо, що переривання планової вакцинації, підвищує ймовірність спалахів інфекцій та захворювань.
Зараз в Україні є можливість безкоштовно щепити дитину проти 10 захворювань: туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту B, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту. Очікується, що з 2022 року цей перелік доповнить вакцина від пневмокока .
Ми також рекомендуємо додатково щепитись від ротавірусної інфекції, вітряної віспи, пневмококової інфекції, гепатиту A, менінгококової інфекції, грипу, папіломавірусної інфекції.
Щеплення потрібні, щоб захистити у першу чергу себе та навколишніх. Пам'ятайте, що поруч можуть бути люди, які через певні медичні протипокази не мають можливості щепитись. Вони залежать від надійного рівня колективного імунітету.
Попри пандемію у 2020 році в Україні 80% дітей отримали планові щеплення. За рекомендацією ВООЗ, для повноцінного захисту потрібно досягти охоплення вакцинацією на рівні 95%.
Карантин не скасовує рутинні щеплення. Переконайтесь, що графік вакцинації вашої дитини не порушений. Адже своєчасна й повна вакцинація допомагає знизити ризик захворювань та запобігти тяжким наслідкам хвороби.
Імунізація – це найбільша інвестиція в майбутнє ваших дітей!
 
 
Додаткова інформація:
✅ Все, що варто знати про вакцинацію:
✅ Дані про охоплення щепленнями та наявність вакцин у регіонах:
 

Популярні новини