Loading...

У Краматорську депутати підтримали реорганізацію двох медичних закладівКНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Краматорської міської ради приєднають до КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Краматорської міської ради, а КНП «Міська лікарня №1» Краматорської міської ради приєднають до КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради.

Депутати міської ради на черговій сесії 28 квітня проголосували за два рішення про «Про реорганізацію КНП «Міська лікарня №1» шляхом приєднання до КНП «Міська лікарня № 3»» та «Про реорганізацію КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» шляхом його приєднання до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1»». Раніше проекти були схвалені членами виконкому.

На саму роботу медиків Краматорська ці зміни не вплинуть. Медпрацівники залишаться на своїх місцях, заклади отримають додаткове фінансування, а населенню надаватиметься більш якісна медична допомога. В сумі, вигода для медичних закладів складе 11 млн. грн.

За словами міського голови Краматорська Олександра Гончаренко, реорганізація дозволить поліпшити логістику, а також економно і раціонально розподілити кошти отримані в результаті злиття медичних установ. Ці зміни підуть на користь сфері охорони здоров'я міста. Наприклад, у КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" на даний момент немає пакета Національної служби охорони здоров'я України, який включає виділення додаткових 7 млн. грн. Без реорганізації ці кошти не будуть виділені Краматорським медичним закладам, а відстрочка процесу фактично позбавляє медицину Краматорська додаткового фінансування. В результаті оптимізації скоротять 46 адміністративних посад, але так як в місті є брак кадрів, в міській раді запевняють, без роботи ці фахівці не залишаться.

«Восточный проект» Богдан Новак

Популярні новини