Loading...

В яких аптеках можна отримати інсулін за е-рецептом?З 1 жовтня пацієнти з цукровим діабетом отримали значно кращий доступ до інсулінів. Розповідаємо, в яких аптеках можна отримати інсулін за е-рецептом і як знайти такі аптеки ????
???? Із 1 жовтня в Україні стало в чотири (❗) рази більше аптек, де можна отримати інсулін за електронним рецептом безоплатно або з доплатою.
Якщо протягом січня-серпня 2021 року пацієнти отримували інсулін у понад 1400 аптеках України, то зараз їх більше ніж 5600. Найбільша кількість аптек у програмі реімбурсації інсулінів у таких областях: Харківська область — 573, Дніпропетровська — 515, Львівська — 444.
Якщо у Житомирській області раніше інсулін можна було отримати у 59 аптеках, то зараз ця кількість зросла до 141. У Луганській інсулін за паперовим рецептом можна було отримати у 23 аптеках, зараз їх вже 150. У Миколаївській області було 29 аптек з інсулінами, тепер їх більше 100.
???? Вибір аптеки також за пацієнтом: інсуліни за е-рецептом можна отримати в будь-якому регіоні та будь-якому аптечному закладі, який має договір з НСЗУ за напрямом реімбурсації інсулінів. Впізнати таку аптеку можна буде за наліпкою “+Інсуліни”. Крім того, відшукати потрібну аптеку легко на онлайн-дашбордах НСЗУ:. Відкрийте карту місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами й у фільтрі “Тип договору” оберіть інсулін.
Або зателефонуйте до оператору контакт-центру НСЗУ за безоплатним номером 16-77.
???? За електронним рецептом можна отримати 76 препаратів інсуліну, з них 47 — повністю безоплатні. Їх перелік опублікований за посиланням:.
???? Перший електронний рецепт на інсулін пацієнту виписує лікар-ендокринолог на основі плану лікування, внесеного в електронну систему охорони здоров’я. Повторний рецепт зможе виписати як ендокринолог, так і сімейний лікар. Пацієнт самостійно обирає, до кого звертатися за повторним електронним рецептом.
 

Популярні новини