Loading...

Як отримати е-рецепт пацієнту без телефону?Відтоді, як рецепт на “Доступні ліки” став електронним, пацієнтам набагато легше отримувати життєво необхідні препарати. Тепер, коли у пацієнта закінчуються ліки, він або вона можуть звернутися за наступним рецептом до лікаря телефоном.
 
 
Але ж як отримати електронний рецепт на “Доступні ліки” пацієнтам, які не мають або не користуються мобільним телефоном? Розповідаємо ????
???? Потрібно записатись та прийти на прийом до свого сімейного лікаря, з яким укладено декларацію.
???? Лікар випише електронний рецепт та одразу роздрукує його пацієнтові у вигляді інформаційної пам’ятки. Вона міститиме номер рецепту та код підтвердження. А також інформацію про виписані ліки та спосіб їх застосування.
???? Отримавши роздрукований електронний рецепт, можна вирушати до будь-якої аптеки, яка бере участь у програмі “Доступні ліки”. Про алгоритм дій у аптеці ми розповідали тут ➡ https://bit.ly/3vhlX0y.
На сьогодні до відпуску препаратів за програмою “Доступні ліки” приєдналось понад 9500 аптек та аптечних пунктів. Впізнати їх можна впізнати за відповідною наліпкою на вхідних дверях “Тут є доступні ліки за е-рецептом”. Також ви завжди можете зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77, щоб дізнатись про найближчу аптеку з “Доступними ліками”.
 

Популярні новини